Skip to content

Vem är vi?

Vi är en grupp experter inom ungdomsarbete, pedagogik, framtidsforskning, samhällsförändring, tillämpad konst och opinionsledning.

Oskar Sandqvist

Kontaktschef för svenskspråkiga verksamhet

oskar.sandqvist@nuori.fi

050 346 8725

Olli Alanen

Verkställande direktör

olli.alanen@nuori.fi

050 502 5007

Camilla Naatus

COO

camilla.naatus@nuori.fi

050 462 2133

Merja Kokko

Kommun- och läroanstaltssamarbetschef

merja.kokko@nuori.fi

044 240 3207

Taina Tyrväinen

Kommunikationschef;

taina.tyrvainen@nuori.fi

044 551 1790

Aleksi Laine

Ekonomi- och förvaltningschef

aleksi.laine@nuori.fi

040 527 0454

Heidi Enbacka

Programchef, Read Hour-kampanj

heidi.enbacka@nuori.fi

040 131 9185

Wilhelm Hörhammer

Programchef, Dreams skolbesök

wilhelm.horhammer@nuori.fi

050 373 9229

Nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Skicka
VerksamhetStiftelsenArtiklar
info@nuori.fi

Liisankatu 27 A 5 00170 Helsinki

Kontakta oss
Faktureringsuppgifter (på finska)

© 2020 Lasten ja nuorten säätiö